سوالات متداول

در صورتی که در مورد موضوعی اطمینان ندارید، می توانید با ما در تماس باشید.

بله، اما توجه داشته باشید که فعالیت و عضویت در مدی بورس کالا رایگان می باشد.

خیر، ثبت نام و فعالیت در مدی بورس کاملا رایگان می باشد.

خیر، در پلتفرم مدی بورس برای ثبت سفارش نیازی به پرداخت آنلاین نخواهد بود.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش در مدی بورس به منزله سفارش قطعی نمی باشد و پس از ثبت سفارش شما در مدی بورس، کارشناسان ما ظرف 10 دقیقه با شما تماس تلفنی خواهند گرفت تا  جهت زمان ارسال سفارش با شما هماهنگی شود

خیر، سفارشات شما در مدی بورس، پس از تایید کارشناس حداکثر در مدت 24 ساعت بصورت کاملا رایگان ارسال می گردد.

سفارشات شما در مدی بورس، پس از ثبت توسط کارشناسان ما مورد بررسی و در قالب یک تماس تلفنی با شما مورد بازبینی و تایید نهایی قرار خواهد گرفت. هر گونه تغییر یا لغو سفارش پس از تایید تلفنی که کارشناسان مدی بورس با شما خواهند داشت، از سمت تامین کننده ممنوع بوده و در صورت بروز تمامی خسارت ناشی از آن بر عهده تامین کننده می باشد.

در پلتفرم مدی بورس، تمامی فروشندگان کالا های سلامت محور پس از ارزیابی مدارک و مجوز های قانونی کسب و کارشان، مورد اعتبارسنجی دقیق مدی بورس قرار می گیرند.

تمامی فروشندگان مدی بورس، بطور مداوم مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت مشاهده هرگونه تخطی از قوانین کشور و مقررات وزارت بهداشت، بصورت دائمی از ارائه کالا در مدی بورس محروم خواهند گردید.

تمامی فروشندگان مدی بورس، دارای مجوز های فروش و ارئه کالا های سلامت محور بوده و از طرف مدی بورس اعتبارسنجی شده اند. همچنین تمامی کالا های مورد سفارش شما پیش از ارسال در مرکز پردازش مدی بورس مورد بررسی دقیق مسئولین فنی داروساز قرار گرفته و پس از اعتبار سنجی دقیق برای شما ارسال می گردند.

با توجه به اینکه در پلتفرم مدی بورس، شما می توانید کالا های خود را از تامین کننده های متعدد با شرایط پرداخت متفاوتی خریداری کنید، در هنگام ثبت سفارش نیازی به پرداخت نخواهد بود و پس دریافت کالا توسط شما و مهر نمودن فاکتور کالا های دریافتی از طرف مدی بورس، در موعد سر رسید هر کالا، کارشناسان مدی بورس برای تسویه حساب، با هماهنگی قبلی به محل کسب و کار شما مراجعه خواهند نمود.

در صورتی که شما تمایل به پرداخت پیش از سررسید را داشته باشید، می توانید با کارشناسان ما هاهنگ نموده و بصورت کارت به کارت، شبا و یا درخواست پرداخت در محل، اقدام به پرداخت نمایید.

با توجه به مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و همچنین سازمان غذا و دارو کشور جمهوری اسلامی ایران، مرجوعی اقلام سلامت محور ممنوع بوده و در موارد استثنا تنها با نظارت مسئولین فنی داروساز واجد شرایط مدی بورس و با هماهنگی قبلی با کارشناسان فروش مدی بورس امکان پذیر خواهد بود.